top of page

Paneļu un brusu apdare ar finierējumu vai LuxMal Beton TG apmetumu  var būt izcils veids, kā ieviest jaunas vēsmas un unikālu dizainu telpā. Estētisks vizuālais izskats un praktisks ieguvumus, ļaujot ietaupīt laiku celtniecības procesā un paātrinot iekšdarbu izpildi.

IMG_5304 FB.JPEG
IMG_5365 FB.JPG

Finierētas nesošās un nenesošās līmēta koka konstrukcijas

Paneļu vai brusu apdare ar  finierējumu telpā ienes jaunas vēsmas un nesošās konstrukcijas kalpo kā lielisks interjera papildinājums radot ekskluzīvu dizainu.
 

Šāds risinājums rada estētisku dizainu un ekonomē Jūsu laiku, lai celtniecības process noritētu ātrāk un iekšdarbu veikšana aizņem īsāku laika periodu. Finierējums tiek sagatavots kopā ar paneli vai brusu mūsu ražotnē un celtniecības procesā Jūs iegūsiet jau gatavu iekšējo apdares risinājumu.

Pēc pieprasījuma pieejami dažādi finierējuma veidi. Finierējums nodrošina mēbeļu kvalitāti mūsu produktam.

Betona apmetums nesošām un nenesošām līmēta koka konstrukcijām

Kas ir LuxMal Beton TG? Plānslāņa kaļķa polimēra apmetums, kas rada monolīta betona iespaidu. Apmetums veido labu saķeri ar koka paneli un ir viegli klājams. Paredzēts patstāvīgai lietošanai iekštelpās. Var izmanot sienu un griestu apmetuma veidošanai dzīvojamās un sabiedriskās telpās.

 

Pateicoties augstajai mitruma izturībai un elastībai ir piemērots telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni. Šāda veida apdare ir viegli kopjama. Faktūras iespējams mainīt izvēloties dažādas klāšanas tehnikas.

 

Šis ir inovatīvs risinājums esošajā tirgū, jo nav nepieciešama īpaša līmēta koka paneļa pirmsapstrāde. Klājums ir plāns, bet rada monolīta betona sajūtu interjerā. Apmetums ir elastīgs, kas pasargā no plaisu veidošanās.

1.jpg
a.jpg
IMG_4616.JPEG
IMG_4615.JPEG

Finierēti MDF paneļi

Gaumīgs un elegants risinājums iekštelpu apdarei!

Izvēloties finierētus paneļus tā būs lieliska alternatīva ierastajiem risinājumiem. Koka faktūra telpai piešķirs unikālu akcentu un harmoniski papildinās interjeru.

Paneļa biezums -10 mm

Izmērs - 1 m x 2,80 m

Pieejamie finierējumu veidi un biezumi :

- Priede 0,7 mm

- Eiropas kļava 0,6 mm

- Egle 0,6 mm

- Ozols 0,7 mm

- Bērzs 0,6 mm

- Rieksts 0,6 mm

145EB82F-26CD-4BB6-9F19-3AAE7DDEF48F.JPEG
IMG_8245.JPEG

Tīrīšana un kopšana

 • Lai saglabātu līmēta koka izstrādājumu estētisko izskatu un izturību, regulāri tīriet to no putekļiem un netīrumiem. Lietojiet mīkstu drānu vai birsti, lai nebojātu virsmas.

 • Izmantojot mīkstu drānu, viegli noslaukiet virsmu ar maigu ziepju šķīdumu. Pēc tam noslaukiet ar tīru un mitru drānu, lai novērstu ziepju paliekas.

Novērsiet mitrumu

 • Izvairieties no ilgstošas izstrādājuma pakļaušanas mitrumam vai ūdenim. Mitruma iedarbība var izraisīt līmējuma mīkstināšanos un izkliedēšanos.

 • Izvairieties no sasaldēšanas un tiešiem saules stariem. 

 • Neturiet līmēto koka izstrādājumu ārpusē ilgstoši, īpaši aukstā laikā, lai novērstu iespējamu bojājumu no sasalšanas un izplešanās.

 • Nepakļaujiet izstrādājumu tiešiem un intensīviem saules stariem, jo tas var izraisīt koka izbalēšanu un plaisu veidošanos

Uzglabāšana

 • Ja jūs plānojat uzglabāt līmēto koka izstrādājumu, novietojiet to sausā, labi ventilējamā vietā, izvairoties no lielām temperatūras svārstībām un mitruma.

 • Ja iespējams, ievietojiet izstrādājumu tā, lai tas nebūtu tieši pieskāries citiem priekšmetiem, lai novērstu saskares bojājumus.

Regulāra pārbaude

 • Periodiski pārbaudiet līmēto koka izstrādājumu virsmas, lai identificētu iespējamus defektus, plaisas vai līmējuma atdalīšanos. Agrīna problēmu identificēšana var novērst to pasliktināšanos.

Uzturiet telpu klimatu

 • Ja iespējams, uzturiet konstantu temperatūru un mitruma līmeni telpā, kurā atrodas līmētais koks. Temperatūras un mitruma svārstības var izraisīt koka izmaiņas un izkropļojumus.

 • Atcerieties, ka pareiza kopšana un uzglabāšana var ievērojami pagarināt līmēta koka izstrādājumu kalpošanas laiku un saglabāt to pievilcīgo izskatu.

bottom of page