top of page
IMG_5292.JPEG

Apdare

Interjers un vide mums apkārt ieņem svarīgu lomu mūsu dzīvē. Mēs vairāk laika pavadām mājās, tāpēc ir tikai aktuāli – kā izskatās mūsu mājas un kā padarīt apkārtējo vidi ne tikai ergonomiskāku, bet arī acīm baudāmu.
Līmētu koka paneļu apdarei iespējami dažādi risinājumi - krāsošana, tonēšana, finierēšana un betona apmetuma izveide.  Zemāk vairāk par finierējumu un betona apmetumu.
IMG_5304 FB.JPEG

Finierētas nesošās līmēta koka konstrukcijas 

WhatsApp Image 2020-12-16 at 14.39.56.jp

Betona apmetums nesošajām līmēta koka konstrukcijām

Jaunums tirgū - Finierētas un betona apmetuma nesošās līmēta koka konstrukcijas!

Mums patīk meklēt dažādus risinājumus, kā attīstīt un uzlabot mūsu produktus. Jaunumus, kurus esam pievienojuši mūsu produktu klāstam ir ozolkoka finierējums un betona apmetums

Paneļu vai brusu apdare ar ozolkoka finierējumu telpā ienes jaunas vēsmas un nesošās konstrukcijas kalpo kā lielisks interjera papildinājums radot ekskluzīvu dizainu.

IMG_5365 FB.JPG

Šāds risinājums rada estētisku dizainu un ekonomē Jūsu laiku, lai celtniecības process noritētu ātrāk un iekšdarbu veikšana aizņem īsāku laika periodu. Finierējums tiek sagatavots kopā ar paneli vai brusu mūsu ražotnē un celtniecības procesā Jūs iegūsiet jau gatavu iekšējo apdares risinājumu.

IMG_5383.JPEG

Pēc pieprasījuma pieejami dažādi finierējuma veidi. Finierējums nodrošina mēbeļu kvalitāti mūsu produktam.

 

LuxMal betona apmetums, kas imitē eksponētu betonu. Betona vēsums veido tīkamu saspēli ar siltajām koka virsmām. Šāds savienojums telpai piešķir vieglu noskaņu, kuru apspēlējot var mainīt telpas raksturu.

a.jpg

Kas īsti ir LuxMal Beton TG? Plānslāņa kaļķa polimēra apmetums, kas rada monolīta betona iespaidu. Apmetums veido labu saķeri ar koka paneli un ir viegli klājams. Paredzēts patstāvīgai lietošanai iekštelpās. Var izmanot sienu un griestu apmetuma veidošanai dzīvojamajās un sabiedriskajās telpās. Pateicoties augstajai mitruma izturībai un elastībai piemērots arī telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni. Šāda veida apdare ir viegli kopjama. Faktūras iespējams mainīt izvēloties dažādas klāšanas tehnikas.

BETON-Architektoniczny-Tynk-Luxmal-do-10

Šis ir inovatīvs risinājums esošajā tirgū, jo nav nepieciešama īpaša līmēta koka paneļa pirmsapstrāde. Klājums ir plāns, bet rada monolīta betona sajūtu interjerā. Apmetums ir elastīgs, kas pasargā no plaisu veidošanās.

bottom of page