RTU tagad0020.jpg

Koka kluči

Mūsu galvenās prioritātes bija ekoloģiskie aspekti katrā ražošanas posmā, montāžas vieglums, kas ietver arī iespēju pēc vajadzības pārvietot mūsu izstrādājumus dārza teritorijā vai nepieciešamības gadījumā pārvest uz jaunu vietu. Izstrādājumi ir loģiski veidoti un viegli, neierobežoti pēc lieluma - liels vai mazs, izkārtojuma - kvadrātveida vai izstiepts, augstuma - zems vai augsts, tie var būt pat izveidoti kā siena, lai paslēptos no ziņkārīgām acīm, piemēram, netraucētai lasīšanai vienatnē. Lai gan mūsu produkta ideja ir tikpat sena kā pati doma par dārzu iekārtošanu, mēs esam spēruši soli uz priekšu, attīstot Easywood, kas ļauj izvairīties no smagu elementu cilāšanas, sarežģītiem mērīšanas un montāžas darbiem, un aizstāj to ar mūsu unikālo, vieglo un vienkāršo tehnoloģiju, lai veidotu dobes jūsu dārzā, izmantojot īpašus stiprinājumus, vienkāršus instrumentus un viegli izpildāmas instrukcijas.

DSC_4072.JPG

Easywood izmanto tikai FSC sertificētu koksni un labāko šobrīd pieejamo koksnes apstrādi pēc ekoloģijas un ilgmūžības parametriem, ko apstiprinājusi Soil Association. Visi mūsu izstrādājumi krāsoti piesātināti brūnā krāsā, kas iederas jebkura stila dārzā un krāsu gammā.

 

Mēs esam ieviesuši unikālu ekoloģisku montāžas veidu ar koka tapām, kas turklāt pilnībā atbilst Austrumu kultūru prasībām tiem klientiem, kuriem ir  svarīgs šis dzīves aspekts pat savā dārzā. Mūsu darbības laikā esam izveidojuši lielu piegādes ķēdi ar partneruzņēmumiem Eiropā un Skandināvijā. Precīzi aprēķināti koka elementu izmēri nodrošina stiprību, izturību, stabilitāti un estētiskumu, kas izturēs laika pārbaudi jebkurā šī vārda nozīmē.

Capture.JPG
Capture.JPG

TANALITH E koksnes imprignants

Easywood masīvkoka moduļu ražošanas tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai produkcija atbilstu izturīgas koksnes raksturīpašībām un drošai lietošanai.

Koks kontrolētā, augsta spiediena industriālā procesā tiek apstrādāts ar vara un organisko biocīdu (triazola) sastāvu (TANALITH E), gala produktu noklājot ar īpašu Easywood dizaineru piemeklētu dabīgi brūnu toni, kurš lieliski iederas jebkurā vidē.

TANALITH E aizsardzību drīkst pielietot koksnei, kura tiek izmantota būvniecībā, ainavu dizainā un inženiertīklu veidošanā, kā arī vietās, kur ir īpašas vides prasības vai ierobežojumi. Tā pasargā koksni no kukaiņu uzbrukumiem un koksnes trūdēšanas, izmantojot koksni tiešā un netiešā kontaktā ar zemi. Visā pasaulē šim konkrētajam koksnes aizsardzības veidam ir pierādīta efektivitāte 20 gadu garumā.

IMG-20180601-WA0000.jpg
Mūsu gatavā koka kluču produkcija